Kredyty dla profesjonalistów

Jeśli potrzebujesz gotówki, a Twoja profesja należy do grupy zawodów zaufania publicznego – zgłoś się do nas. Zajmujemy się kredytami dla profesjonalistów, którzy dzięki swojej specjalistycznej wiedzy, umiejętnościom i doświadczeniu związanym z wykonywaniem swojego fachu, mogą liczyć na pożyczenie środków na często lepszych warunkach.

Lekarz, notariusz, radca prawny, czy inżynier budownictwa oraz inne osoby zajmujące się wykonywaniem podobnych wolnych zawodów, zgłaszając się do nas mogą spodziewać się niezwykle opłacalnej propozycji. Przede wszystkim kredytobiorca może liczyć na pożyczenie dużej ilości środków, a często sumy te opiewają od kilku, przez kilkanaście, aż do nawet kilkuset tysięcy złotych.

Ponadto, zaświadczając dowolnym dokumentem wykonywany przez siebie zawód, pomagamy uzyskać kredyt dla profesjonalistów z mniejszym oprocentowaniem. Jest to ukłon ze strony banków w stronę osób, które często są odpowiedzialne za zdrowie i życie ludzkie, przyczyniają się do utrzymywania praworządności w kraju, czy też realnie wpływają na rozwój polskiej infrastruktury. Placówki umożliwiające wzięcie kredytu mają na uwadze, że ci profesjonaliści zawsze posiadają stałe wpływy i cieszą się reputacją wśród społeczeństwa.

Nawet 400 000 zł w niebywale krótkim czasie
Kredyty dla profesjonalistów to zarówno zmniejszenie opłat za przeprowadzenie całej transakcji, ale i liczby potrzebnych dokumentów do absolutnego minimum. Zgłaszając się do naszego biura, możesz liczyć na wyeliminowanie konieczności dostarczenia różnego typu zaświadczeń. W zależności od wybranej oferty, banki dodatkowo umożliwiają przerwę w spłacie zobowiązania lub całkowitej zmiany harmonogramu. Za skorzystaniem z naszych usług przemawia również fakt, że w jednym miejscu zapoznasz się z ofertą wielu placówek. Indywidulane odwiedzanie oddziałów wiążę się z wysyłaniem przez pracownika banku zapytań do BIK. Wielokrotne powtórzenie takiej operacji może skutkować całkowitym odrzuceniem Twojego wniosku przez instytucję finansową, gdyż ta otrzyma informację, w ilu placówkach pytałeś o ofertę i jej ostatecznie nie otrzymałeś.

Zwiększ sobie komfort pożyczenia środków i wyeliminuj ryzyko odrzucenia podania – zgłoś się do nas.