Kredyty dla firm

Jeśli zakładasz lub prowadzisz działalność gospodarczą i potrzebujesz dodatkowych środków na rozwijanie biznesu: zakup nowego sprzętu, pozyskanie nowych technologii czy opłacenie współpracowników, możemy Ci pomóc. Oferujemy kredyty dla firm, które przyznajemy w oparciu o przychód przedsiębiorstwa. Nasze produkty bankowe od lat wspierają polski biznes. My sami na co dzień współpracujemy z wiodącymi bankami detalicznymi, dzięki czemu naszą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb właścicieli firm.

Kredyty dla firm – na dobry start

Założenie i prowadzenie firmy to skomplikowane przedsięwzięcie. Już na starcie właściciel biznesu powinien dysponować środkami finansowymi, które pozwolą mu zakupić niezbędne wyposażenie oraz pokryć koszt prowadzenia działalności. Doskonale o tym wiemy i pomagamy w pozyskaniu dodatkowych środków dla początkujących przedsiębiorców. W przeciwieństwie do banków, które niechętnie udzielają pożyczek firmom na start,my wierzymy, że ten rodzaj wsparcia jest ważny dla rozwoju przedsiębiorczości.

Jeśli właściciel przedsiębiorstwa wykaże się dobrą zdolnością kredytową, będzie mógł wówczas liczyć na podpisanie umowy z placówką finansową na korzystnych warunkach i pozyskanie nowych środków na cele biznesowe. Jak działamy? Zgłaszasz się do nas i prosisz o wyszukanie oferty kredytowej. Nasi doradcy, którzy doskonale orientują się w ofertach wszystkich banków, wyszukają dla Ciebie najlepszą pożyczkę.

Kredyty dla firm – na inwestycje i bieżące potrzeby

Warto pamiętać, że oferty banków kierowane do przedsiębiorców są często o wiele bardziej korzystne niż w przypadku umów zawieranych przez osoby fizyczne. Co więcej, istnieją różne rodzaje kredytów dla firm, a ich specyfika jest uzależniona od celu i przeznaczenia środków. Wśród nich znajdziesz m.in. obrotowy, inwestycyjny czy pomostowy. Różnią się one od siebie między innymi tym, na co możemy przeznaczyć środki – mogą to być np. doraźne potrzeby, czyli wypłaty pracowników czy zakup materiałów do produkcji. Z kolei drugi z wymienionych rodzajów jest przyznawany przedsiębiorcom, którzy planują rozrost swojej działalności poprzez zwiększenie floty samochodów, czy utworzenie nowych miejsc pracy. Jednak, byś nie musiał sam zapoznawać się ze specyfikacją każdej oferty i abyś miał pewność,że umowa, którą podpiszesz rzeczywiście jest dla Ciebie korzystna – zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy przekonani, że zdołamy wyszukać dla Ciebie produkt bankowy, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.